System muzyczny All-in-one Cambridge Audio ONE

System muzyczny All-in-one Cambridge Audio ONE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 197 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 197 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 39,40 zł.


1 970,00 zł brutto

1 970,00 zł per szt.

» Dodaj do listy życzeń

6 Produktów w magazynie

To niewielki system muzyczny klasy hi-fi, który umożliwia odtwarzanie muzyki z różnych źródeł za pośrednictwem dużej ilości wejść cyfrowych, odbiornika Bluetooth oraz tunera  DAB+. Wyposażony w wzmacniacz mocy pracujący w klasie AB oraz przetwornik cyfrowo-analogowy Wolfson WM8728, One dostarcza 30W mocy na kanał i sprawia, że Twoja muzyka brzmi tak, jak powinna.

Nie musisz już wybierać między wygodą użytkowania a jakością dźwięku, ponieważ One został zbudowany w oparciu o komponenty wysokiej klasy tak, by dostarczać znakomity dźwięk niezależnie od tego, przez które z wejść trafia do niego sygnał muzyczny. Dzięki zaawansowanemu przetwornikowi cyfrowo-analogowemu oraz transformatorowi (zobacz poniżej) poczujesz prawdziwe emocje słuchając muzyki dostarczanej z mocą 30 W na kanał. Ten wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy dostarczy najdrobniejsze nawet detale każdej odtwarzanej muzyki.

DANE TECHNICZNE

PRZETWORNIK CYFROWO - ANALOGOWYWolfson WM8728

MOC30 W RMS na kanał (dla 8 Ω)

ZŁĄCZACD, włącznie z formatami MP3 i WMA, Bluetooth, USB audio, 1 x S/PDIF – cyfrowe wejście koaksjalne, 1 x TosLink - cyfrowe wejście optyczne, 1 x RCA – wejście analogowe, 1 x 3.5mm – wejście analogowe, tunery DAB+, DAB i FM

OBSŁUGIWANE FORMATY PLIKÓWALAC, WAV, FLAC, AIFF, WMA, MP3, AAC, HE AAC, AAC+, OGG

ZUŻYCIE PRĄDU W TRYBIE STANDBY<0.5W
 
WYMIARY (SXWXG)230 x 112 x 295mm

WAGA4,6 kg


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

×

11 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne