Wireworld PLATINUM STARLIGHT USB 2.0 A to B

Wireworld PLATINUM STARLIGHT USB 2.0 A to B

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 377 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 377 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 75,40 zł.


2 359,00 zł brutto

» Dodaj do listy życzeń

12 Produktów w magazynie

Wireworld PLATINUM STARLIGHT USB 2.0 A to B


 

Perfekcyjna jakość muzyki i znakomity projekt

 

Pomiędzy transferem danych z komputera a cyfrowym sygnałem audio istnieje fundamentalna różnica. Komputery potrafią wspaniale współpracować z takimi źródłami jak drukarki oraz inne zewnętrzne urządzenia, ponieważ dane przemieszczają się pomiędzy nimi tak, że różnice w taktowaniu pomiędzy źródłem i odbiornikiem nie wpływają na integralność sygnału. Tyle tylko, że sygnał audio to dane, które są bardzo wrażliwe na taktowanie. Odbiornik cyfrowy musi być więc perfekcyjnie zgrany z taktowaniem sygnału, ponieważ tylko wtedy jest w stanie zapewnić najlepszą jakość dźwięku.

 

Konwencjonalne kable cyfrowe mają tendencję do rozmywania taktowania sygnału, zaokrąglając czoło sygnału. Powoduje to powstanie błędów taktowania, znanych jako jitter, wpływający na pogorszenie dźwięku. Kable USB Wireworld zostały zbudowane w unikalny sposób, dzięki czemu jitter jest minimalizowany – krawędzie sygnału mają idealne, wyraźne, ostre czoło.

 

Kable Wireworlda gwarantują najmniejszy jitter w tej klasie cenowej, poprawiając tym samym dźwięk, przede wszystkim dynamikę i barwę, czystość, a także rozmiary sceny dźwiękowej.

 

Platinum Starlight USB

 

Geometria tego kabla została zaczerpnięta z topowych przewodników cyfrowych Wieworlda. DNA Helix, przewodniki z litego srebra oraz wtyki z włókna węglowego – to jego podstawowe elementy. Współpracując z najnowszymi przetwornikami USB Platinum Starlight USB daje dramatyczną poprawę brzmienia z każdym rodzajem muzyki. DNA Helix to 6 przewodników – dwa razy tyle, co w konwencjonalnych kablach USB – ułożonych w innowacyjny, symetryczny układ, dzięki któremu zachowujemy niemal idealny kształt sygnału. Platinum Starlight USB jest w stanie oddać bogatą teksturę dźwięku, oferowaną przez komputerowe systemy audio.

 

Platinum Starlight PSB

 

6 przewodników z litego srebra, DNA Helix, wtyki z włókna węglowego, pozłacane 24-karatowym złotem powierzchnie kontaktowe.

 

DNA Helix

 

  • 6 przewodników sygnałowych
  • Ekranowane zasilanie
  • Duża giętkość

 

Platinum Starlight USB

 

Najwyższej klasy high-endowy kabel USB bazuje na technologi związanej z geometrią przewodników DNA Helix oraz wtyków z obudową z włókna węglowego. Kable te są przeznaczone dla najbardziej wymagających słuchaczy, którzy cenią sobie detaliczność przy zachowaniu naturalnego brzmienia instrumentów i naturalnej barwy głosu. Zbudowany jest z sześciu przewodników – to dwa razy więcej niż w standardowych kablach USB. Wiązki łożone są symetrycznie, co zapewnia precyzyjną, 90 Ω impedancję – to standard wykraczający ponad założenia przyjęte dla kabli USB.

 

Konstrukcja DNA Helix maksymalizuje prędkość przesyłu danych i zarazem minimalizuje szum, co w efekcie redukuje jitter i tym samym poprawia każdy aspekt brzmienia. Jeszcze jedną pozytywną stroną takiej budowy jest pełna izolacja zasilania od sygnału. Wtyk Platinum Starlight zbudowany jest z włókna węglowego połączonego ze srebrnymi przewodnikami – pozwala to zachować najwyższą jakości sygnału.


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

×

11 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne