Wireworld STARLIGHT USB 3.0 A to Micro-B

Wireworld  STARLIGHT USB 3.0 A to Micro-B

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 70 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 70 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 14,00 zł.


499,00 zł brutto

» Dodaj do listy życzeń

12 Produktów w magazynie

Wireworld  STARLIGHT USB 3.0 A to Micro-B 

Perfekcyjna jakość muzyki i znakomity projekt

Pomiędzy transferem danych z komputera a cyfrowym sygnałem audio istnieje fundamentalna różnica. Komputery potrafią wspaniale współpracować z takimi źródłami jak drukarki oraz inne zewnętrzne urządzenia, ponieważ dane przemieszczają się pomiędzy nimi tak, że różnice w taktowaniu pomiędzy źródłem i odbiornikiem nie wpływają na integralność sygnału. Tyle tylko, że sygnał audio to dane, które są bardzo wrażliwe na taktowanie. Odbiornik cyfrowy musi być więc perfekcyjnie zgrany z taktowaniem sygnału, ponieważ tylko wtedy jest w stanie zapewnić najlepszą jakość dźwięku.

Konwencjonalne kable cyfrowe mają tendencję do rozmywania taktowania sygnału, zaokrąglając czoło sygnału. Powoduje to powstanie błędów taktowania, znanych jako jitter, wpływający na pogorszenie dźwięku. Kable USB Wireworld zostały zbudowane w unikalny sposób, dzięki czemu jitter jest minimalizowany – krawędzie sygnału mają idealne, wyraźne, ostre czoło.

Kable Wireworlda gwarantują najmniejszy jitter w tej klasie cenowej, poprawiając tym samym dźwięk, przede wszystkim dynamikę i barwę, czystość, a także rozmiary sceny dźwiękowej. 

Starlight 7 USB

Obecna w kablu Starlight 7 budowa o nazwie Symmetricon zapożyczona została z poprzednich wersji wielokrotnie nagradzanych kabli USB Wireworld. Daje ona wyższą jakość brzmienia niż kable o okrągłym przekroju, nawet te kosztujące kilka razy więcej. W porównaniu do modelu Ultraviolet brzmienie Starlight jest bogatsze i bardziej trójwymiarowe. Kabel ten pracuje stabilnie na dłuższych odcinkach niż inne kable USB, oferując większą czystość, głębię i dynamikę z serwerów multimedialnych, komputera PC.

Symmetricon

  • 4 przewodniki sygnałowe
  • Ekranowane zasilanie
  • Budowa – Flat flexible
  • 4 przewodniki sygnałowe tworzą 4 efektywne ścieżki energii elektromagnetycznej (2 razy tyle, co w konwencjonalnych kablach USB).


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

×

11 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne