Wireworld PLATINUM STARLIGHT (PSA)

Wireworld  PLATINUM STARLIGHT (PSA)

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 707 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 707 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 141,40 zł.


4 009,00 zł brutto

» Dodaj do listy życzeń

8 Produktów w magazynie

Wireworld  PLATINUM STARLIGHT (PSA)


 

Cyfra to nie tylko jedynki i zera – to także taktowanie

Istnieje fundamentalna różnica pomiędzy transferem danych z komputera a cyfrowym sygnałem audio. Komputery potrafią wspaniale współpracować z takimi źródłami jak drukarki oraz inne zewnętrzne dyski, ponieważ dane są przesyłane pomiędzy nimi w sposób, który nie wpływa na specyficzne taktowanie – zarówno źródła, jak i odbiornika. Sygnały cyfrowe audio wysyłają jednak dane, które są bardzo wrażliwe na taktowanie, cyfrowy odbiornik musi więc być perfekcyjnie zgrany z taktowaniem sygnału – tylko wtedy jest w stanie zapewnić najlepszą jakość dźwięku.

Konwencjonalne kable cyfrowe mają tendencję korekcji sygnału, poprzez zaokrąglanie fali kwadratowej (zero-jeden). Zaokrąglanie prowadzi do błędów taktowania znanych jako jitter, zniekształcenie pogarszające jakość dźwięku. Kable cyfrowe audio Wireworld zbudowano z wykorzystaniem unikalnego dizajnu, który pozwala zminimalizować jitter poprzez zachowywanie dokładniejszych krawędzi sygnału niż w standardowym kablu cyfrowym, produkowany przez inne firmy.

Kable Wireworlda zapewniają najmniejszy jitter w tej klasie cenowej, polepszając tym samym barwę tonalną, czystość, scenę dźwiękową, lekkość i dynamikę.

Wraz z opatentowaną technologią Composilex oraz budową DNA Helix ten 75-omowy kabel przenosi cyfrowy sygnał z mniejszym przesunięciem fazy i szumem niż jakikolwiek inny kabel, czego rezultatem jest bardziej naturalny dźwięk. Wyposażony we wtyki z włókna węglowego oraz najlepsze na rynku srebrne przewodniki Ohno Continuous Cast, Platinum Starlight to szczytowy, referencyjny kabel, gwarantujący najlepszą jakość dźwięku, ustanawiając nowy wymiar w przesyle informacji – zarówno w przestrzeni jak i czasie.

Nowoczesna konstrukcja kabla 110 Ohm DNA Helix wraz z technologią Composilex 2 pozwala na transfer cyfrowego sygnału o znacząco zmniejszonych przesunięciach fazowych oraz zredukowanym szumie, w stosunku do poprzednich kabli. W rezultacie dźwięk jest bardziej naturalny i znacznie bardziej dynamiczny. Kabel ten zbudowano z wykorzystaniem najwyższej jakości przewodników – srebrnych, odlewanych drutów OOC – oraz wtyków z włókna węglowego.

Specyfikacja techniczna

  • Konstrukcja kabla: DNA Helix
  • Typ przewodnika: srebro OCC
  • Izolacja: Composilex 2
  • Wtyki: odlewane, posrebrzane OFC z wtykami Wireworld XLR
  • Dostępne końcówki: XLR

 

 

 

 

 


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

×

7 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne