Wireworld GOLD STARLIGHT 7 (GSA)

Wireworld  GOLD STARLIGHT 7 (GSA)

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 235 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 235 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 47,00 zł.


1 539,00 zł brutto

» Dodaj do listy życzeń

8 Produktów w magazynie

Wireworld  GOLD STARLIGHT 7 (GSA)


Cyfra to nie tylko jedynki i zera – to także taktowanie

Istnieje fundamentalna różnica pomiędzy transferem danych z komputera a cyfrowym sygnałem audio. Komputery potrafią wspaniale współpracować z takimi źródłami jak drukarki oraz inne zewnętrzne dyski, ponieważ dane są przesyłane pomiędzy nimi w sposób, który nie wpływa na specyficzne taktowanie – zarówno źródła, jak i odbiornika. Sygnały cyfrowe audio wysyłają jednak dane, które są bardzo wrażliwe na taktowanie, cyfrowy odbiornik musi więc być perfekcyjnie zgrany z taktowaniem sygnału – tylko wtedy jest w stanie zapewnić najlepszą jakość dźwięku.

Konwencjonalne kable cyfrowe mają tendencję korekcji sygnału, poprzez zaokrąglanie fali kwadratowej (zero-jeden). Zaokrąglanie prowadzi do błędów taktowania znanych jako jitter, zniekształcenie pogarszające jakość dźwięku. Kable cyfrowe audio Wireworld zbudowano z wykorzystaniem unikalnego dizajnu, który pozwala zminimalizować jitter poprzez zachowywanie dokładniejszych krawędzi sygnału niż w standardowym kablu cyfrowym, produkowany przez inne firmy.

Kable Wireworlda zapewniają najmniejszy jitter w tej klasie cenowej, polepszając tym samym barwę tonalną, czystość, scenę dźwiękową, lekkość i dynamikę.

Tańsza wersja Platinum Starlight jest wirtuozem w dziedzinie dźwięku i technologii. Wyposażona w opatentowane wtyki Silver Tube oraz płaskie przewodniki wykonane z żył srebrnych OOC kreuje bogaty szeroki dźwięk, który wyeksponuje zarówno pierwszy plan, jak i cichsze informacje tła.

Ta sama konstrukcja, co w Platinum Starlight, choć z nieco mniejszym przekrojem kabla powoduje, że Gold Starlight 7 zapewnia niemal równie wysoką klasę zarówno w aspektach technicznych jak i dźwiękowych. Opatentowane przez Wireworlda wtyki Silver Tube i płaskie przewodniki wykonane z odlewanych przewodników OOC pozwalają wykreować z Gold Starlight 7 bogaty, głęboki dźwięk nie tylko w głośnych partiach, ale i w cichszych fragmentach. To przełamanie wszelkich barier brzmieniowych.

Specyfikacja techniczna

  • Konstrukcja kabla: DNA Helix
  • Typ przewodnika: srebro OCC
  • Izolacja: Composilex 2
  • Wtyki: odlewane, posrebrzane OFC z wtykami Wireworld XLR
  • Dostępne końcówki: XLR


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

×

7 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne