Wireworld STARLIGHT 7 (STA)

Wireworld  STARLIGHT 7 (STA)

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 70 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 70 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 14,00 zł.


379,00 zł brutto

» Dodaj do listy życzeń

11 Produktów w magazynie

Wireworld  STARLIGHT 7 (STA)


 

Cyfra to nie tylko jedynki i zera – to także taktowanie

 

Istnieje fundamentalna różnica pomiędzy transferem danych z komputera a cyfrowym sygnałem audio. Komputery potrafią wspaniale współpracować z takimi źródłami jak drukarki oraz inne zewnętrzne dyski, ponieważ dane są przesyłane pomiędzy nimi w sposób, który nie wpływa na specyficzne taktowanie – zarówno źródła, jak i odbiornika. Sygnały cyfrowe audio wysyłają jednak dane, które są bardzo wrażliwe na taktowanie, cyfrowy odbiornik musi więc być perfekcyjnie zgrany z taktowaniem sygnału – tylko wtedy jest w stanie zapewnić najlepszą jakość dźwięku.

 

Konwencjonalne kable cyfrowe mają tendencję korekcji sygnału, poprzez zaokrąglanie fali kwadratowej (zero-jeden). Zaokrąglanie prowadzi do błędów taktowania znanych jako jitter, zniekształcenie pogarszające jakość dźwięku. Kable cyfrowe audio Wireworld zbudowano z wykorzystaniem unikalnego dizajnu, który pozwala zminimalizować jitter poprzez zachowywanie dokładniejszych krawędzi sygnału niż w standardowym kablu cyfrowym, produkowany przez inne firmy.

 

Kable Wireworlda zapewniają najmniejszy jitter w tej klasie cenowej, polepszając tym samym barwę tonalną, czystość, scenę dźwiękową, lekkość i dynamikę.

 

Starlight 7 – stworzony poprzez zredukowanie ilości srebra z Silver Starlight na rzecz przewodnika z posrebrzanej miedzi beztlenowej. Gwarantuje brzmienie oraz reprezentuje budowę i technologie znane z referencyjnych Wireworldów w cenie konwencjonalnego kabla.

 

W kablu tym zredukowano ilość srebra, jaką zastosowano w Silver Starlight i zmieniono – dla dalszego obniżenia kosztów – przewodnik na posrebrzaną miedź beztlenową. Starlight 7 w dalszym ciągu oferuje topową klasę, zarówno pod względem zastosowanych technologii, jak i materiałów użytych do produkcji kabla. Co za tym idzie poprawiono brzmienie w tym zakresie cenowym. Przy Starlight 7 inne kable cyfrowe nie mają nic do powiedzenia.

 

Specyfikacja techniczna

 

  • Konstrukcja kabla: DNA Helix
  • Typ przewodnika: posrebrzana miedź beztlenowa
  • Izolacja: Composilex 2
  • Wtyki: odlewane, posrebrzane OFC z wtykami Wireworld XLR
  • Dostępne końcówki: XLR


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

×

7 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne