Wireworld LUNA 7 (LUA)

Wireworld  LUNA 7 (LUA)

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 43 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 43 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 8,60 zł.


239,00 zł brutto

» Dodaj do listy życzeń

24 Produktów w magazynie

Wireworld  LUNA 7 (LUA)


 

Cyfra to nie tylko jedynki i zera – to także taktowanie

 

Istnieje fundamentalna różnica pomiędzy transferem danych z komputera a cyfrowym sygnałem audio. Komputery potrafią wspaniale współpracować z takimi źródłami jak drukarki oraz inne zewnętrzne dyski, ponieważ dane są przesyłane pomiędzy nimi w sposób, który nie wpływa na specyficzne taktowanie – zarówno źródła, jak i odbiornika. Sygnały cyfrowe audio wysyłają jednak dane, które są bardzo wrażliwe na taktowanie, cyfrowy odbiornik musi więc być perfekcyjnie zgrany z taktowaniem sygnału – tylko wtedy jest w stanie zapewnić najlepszą jakość dźwięku.

 

Konwencjonalne kable cyfrowe mają tendencję korekcji sygnału, poprzez zaokrąglanie fali kwadratowej (zero-jeden). Zaokrąglanie prowadzi do błędów taktowania znanych jako jitter, zniekształcenie pogarszające jakość dźwięku. Kable cyfrowe audio Wireworld zbudowano z wykorzystaniem unikalnego dizajnu, który pozwala zminimalizować jitter poprzez zachowywanie dokładniejszych krawędzi sygnału niż w standardowym kablu cyfrowym, produkowany przez inne firmy.

 

Kable Wireworlda zapewniają najmniejszy jitter w tej klasie cenowej, polepszając tym samym barwę tonalną, czystość, scenę dźwiękową, lekkość i dynamikę.  

 

To podstawowy kabel cyfrowy zbalansowany 110 Ohm w konfiguracji DNA Helix, który wnosi słyszalną poprawę jakości dźwięku w stosunku do innych standardowych kabli w tej klasie cenowej.

 

Specyfikacja techniczna

 

  • Konstrukcja kabla: DNA Helix
  • Typ przewodnika: miedź beztlenowa
  • Izolacja: Composilex 2
  • Wtyki: odlewane, posrebrzane OFC z wtykami Wireworld XLR
  • Dostępne końcówki: XLR


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

×

7 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne