Wireworld SILVER ECLIPSE 7 (SEI)

Wireworld  SILVER ECLIPSE 7 (SEI)

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 447 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 447 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 89,40 zł.


2 199,00 zł brutto

» Dodaj do listy życzeń

12 Produktów w magazynie

Wireworld  SILVER ECLIPSE 7 (SEI)


 

Niesamowita rozdzielczość i dynamika dzięki zastosowaniu Composilex 2

 

Interkonekty Wireworld z serii 7 są doskonałym przykładem udanego zastosowania nowej technologii, stawiającej czoła wyzwaniom najnowszych nośników muzyki. Modyfikacje, w wyniku których powstał Composilex 2 dały niesamowitą poprawę w jakości dźwięku, eliminując efekt modulowania szumu, występujący w przypadku tradycyjnych materiałów izolacyjnych. Composilex 2 zapewnia cichsze tło, wyraźniejszą scenę dźwiękową i wyższą dynamikę niż przy zastosowaniu klasycznego dielektryka. 

 

Composilex 2 to tylko część innowacyjnej technologii DNA Helix (w fazie opatentowania) –kabli, w których przewodniki ułożone są w płaskich wiązkach i są ze sobą skręcone jak DNA. Energia elektromagnetyczna jest w ten sposób przenoszona znacznie wydajniej niż w innych kablach.

 

Kombinacja tych dwóch zaawansowanych technologii daje możliwość wyprodukowania interkonektów, które brzmią wyraźniej i czyściej niż inne, szczególnie jeśli chodzi o wymagające pod tym względem, często irytujące, sybilanty (głoski syczące) wokali. Pozwalają również na usłyszenie detali z zachowaniem kontrastów dynamicznych i muzycznej ekspresji, przez inne kable maskowanych. Co więcej, zmniejszają zmęczenie słuchaniem, poprawiając rozdzielczość i balans tonalny. Żaden inny kabel nie był tak blisko perfekcji znanej z połączenia bezpośredniego (bez użycia kabli).

 

Oprócz zalet technologii Composilex 2 i DNA Helix, interkonekty Wireworld oferują też wyjątkowe, opatentowane przez tę firmę wtyki, a wiele z tych kabli wyposażono w przewodniki o najwyższej dostępnej czystości (OCC Ohno Continuous Cast). Cechy te są szczególnie istotne w kontekście najwyższej jakości systemów audio. Kable dostępne są jako interkonekty liniowe, subwooferowe, do połączeń wielokanałowych i jako interkonekty gramofonowe. 

 

Silver Eclipse 7 (SEI)

 

  • przewodniki z posrebrzanej miedzi OCC
  • DNA Helix
  • wtyki Silver Tube (patent US 5,413,503)


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

×

8 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne