Kolumna Monitor Audio Soundframe SF1

Kolumna Monitor Audio Soundframe SF1

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 239 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 239 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 47,80 zł.


2 390,00 zł brutto

2 390,00 zł per szt.

» Dodaj do listy życzeń

9 Produktów w magazynie

 SF1

 

Może i słuchałeś kolumn o płaskiej obudowie, ale czy słuchałeś właśnie tych? Żaden z innych tego typu głośników nie posiada detalicznej szerokiej sceny dźwiękowej oraz ducha projektu plastycznego Monitor Audio. Modele z serii Frame Speakers, bo o nich mowa, kreują fenomenalny dźwięk – inżynierowie tej firmy znaleźli sposób na wydobycie naturalnego brzmienia z ultra cienkich (tylko 87 mm głębokości) obudów.

 

Kolumny w białym lub czarnym macie idealnie wtopią się w ścianę. Znajdziemy w nic unikalny system podłączenia, polegający na przeprowadzeniu kabla przez otwór w głośniku do terminali umieszczonych na przedniej ścianie obudowy. Kabli więc nie widać, a instalacja jest niezwykle wygodna.

 

Dopasuj obudowę do wnętrza twojego pokoju mając do wyboru ramki do głośników w kolorze białym lub czarnym piano lub pomaluj ramkę na kolor, który odpowiada ci najbardziej. Dla bardziej wymagających proponujemy fantastyczne zdjęcia do nadruku na maskownicy.

 

SoundFrame 1 jest doskonałym głośnikiem dla dużych ekranów. Wpasuje się w każdy typ pomieszczenia nadając mu nowy charakter, a technologia Monitor Audio zastąpi stare głośniki najbardziej dyskretnymi kompaktowymi kolumnami o wyjątkowym brzmieniu i niespotykanej stylistyce.

 

 

TECHNOLOGIA

 

  • Szybka i łatwa instalacja.

  • Płytka, 87mm obudowa.

  • Zewnętrzne ramki dostępne w biały i czarnym lakierze wysokiej jakości, bądź białe, gotowe do pomalowania na dowolny kolor.

  • Dostępne dopasowane kolory maskownic.

  • Dwa modele: \'centralny\' i przód/efektowy.

  • Pełnopasmowa, trójdrożna konstrukcja: obrotowy panel z 100mm przetwornikiem średniotonowym IDC® 100mm oraz 25mm przetwornikiem wysokotonowym; 6.5 calowy przetwornik basowy C-CAM® z nadzwyczajnie szybką membraną w technologii RST®.

  • Możliwość regulacji wysokich tonów w zakresie: +/- 3dB.

  • Niezwykle dyskretny naścienny system głośników do systemów audio i video do każdego wnętrza.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Pasmo przenoszenia - 55 Hz – 35 kHz

 

Czułość - 86 dB

 

Impedancja - 8 Ohm

 

Moc - 100 W

 

Rekomendowana moc wzmacniacza - 25-100 W

 

Konstrukcja - Zamknięta, System trójdrożny

 

Przetworniki - 1 x 165 mm C-CAM średnio-niskotonowy RSTII,

1 x 102 mm średniotonowy IDC z koncentrycznie umieszczonym 25mm wysokotonowym tweeterem Gold C-CAM

 

Wymiary z ramką - 539 x 389 x 87,5 mm

 

Waga z opakowaniem - 7,44 kg

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

×

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne