Chord Chameleon VEE 3 3,0 m

Chord Chameleon VEE 3    3,0 m

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 56 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 56 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 11,20 zł.


566,10 zł brutto

-10%

629,00 zł brutto

» Dodaj do listy życzeń

5 Produktów w magazynie

Chord Chameleon VEE 3    3,0 m

 

„Jest on nie tylko bardziej detaliczny i wyrazisty, ale za jego pomocą łatwiej też usłyszeć właściwą barwę dźwięku.”

 

Ostatnio, gdy pracowaliśmy nad kablami do subwoofera, Chameleon VEE 3 wyraźnie pokazał, jak ważne dla brzmienia systemu są tego typu kable. W odpowiednim zestawie otrzymujemy bardziej wyrazisty dźwięk, lepszą dynamikę i wyższą detaliczność. Chameleon VEE 3 gwarantuje naprawdę wciągające przeżycia.

 

Interkonekt subwooferowy Chameleon VEE 3 wykorzystuje trzy zestawy posrebrzanych przewodów, izolowanych FEP i zakończony jest posrebrzanymi wtykami VEE 3 RCA.

Kabel

Chord Chameleon VEE 3 wykorzystuje kabel Chord Chameleon SilverPlus, konstrukcję o ustabilizowanej reputacji. Przewody to ponownie pojedynczy bieg dla sygnału i podwójny dla jego „powrotu”, co daje znaczącą poprawę wyrazistości i timingu. Wielożyłowe, posrebrzane przewody z miedzi beztlenowej są izolowane FEP. To połączenie materiałów, które poprawiają przesył sygnału w skrajnych częstotliwościach. Otoczka przewodu wykonana z włókna bawełnianego redukuje zakłócenia mechaniczne, a podłączone tylko z jednej strony kabla ekranowanie, szczególnie skuteczne przy wysokich częstotliwościach, wykonane zostało z gęstej plecionki i folii – minimalizuje to straty sygnału.  Ekrany są otoczone miękkim PCV, co jeszcze bardziej zmniejsza zakłócenia mechaniczne. Całość jest chroniona zewnętrzną powłoką z twardego PCV.

Wtyki

Chameleon VEE 3 jest zakończony unikatowymi wtykami Chord VEE 3 RCA. Nowa konstrukcja powłoki zewnętrznej z ABS i wyjątkowy proces posrebrzania zastosowany na powierzchniach styku poprawia przekazywanie sygnałów w szerokim paśmie. Otoczka sygnału powrotnego zapewnia bezpieczny kontakt ze wszystkimi typami gniazd RCA. Środkowy pin izolowany jest PTFE, a konstrukcja wtyczki i zewnętrzna warstwa z ABS zapewniają dobre zabezpieczenie bez ściskania kabla i powodowania strat w jakości dźwięku.

Użyj go z…

Byliśmy zaskoczeni, jak dużą poprawę daje Chameleon VEE 3, gdy jest używany jako połączenie subwoofera z amplitunerem AV. Nie chodzi tylko o wyrazistość, pojawiło się silniejsze wrażenie niesamowitej dynamiki i dzięki temu poprawa ogólnej spójności, szczególnie zauważalna przy muzyce. Jeśli Twój sprzęt jest używany do filmów i muzyki, zdecydowanie należy rozważyć Chameleona VEE 3 przy wyborze kabli do subwoofera.


 

Ekranowanie skuteczne w zakresie wysokich częstotliwości oznacza, że Chameleon gwarantuje taki sam stopień dokładności i wyrazistości, niezależnie od tego, z jakiej długości korzystamy.

 

To kabel przeznaczony do podłączenia subwoofera i amplitunera AV, który warto wypróbować w każdym poważnym kinie domowym. Co więcej, jeśli używasz subwoofera jako części swojego systemu muzycznego stereo, to jest duża szansa, że Chameleon VEE 3 pomoże uzyskać lepszą spójność i wyrazistość granej muzyki.


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

×

9 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne