CHORD Chameleon VEE 3 3,0 m

CHORD Chameleon VEE 3 3,0 m

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 181 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 181 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 36,20 zł.


1 819,00 zł brutto

» Dodaj do listy życzeń

5 Produktów w magazynie

CHORD Chameleon VEE 3

„Nowy układ przewodów powoduje zaskakującą różnicę. Ten kabel działa tak, że powinien kosztować sporo więcej.”

Nowa konfiguracja przewodu w Chameleon VEE 3 działa równie dobrze w wersji XLR, jak w wersji RCA. Ma to ogromny wpływ na niemal każdy aspekt dźwięku, co jest ważne dla naprawdę wciągającego doświadczenia muzycznego.

Biegi złożone z wielu posrebrzanych przewodów dają nam możliwość wykorzystania szczypty magii ARAY w kablu Chameleon z końcówkami XLR Neutrik. Przewody są połączone za pomocą specjalnego srebrnego lutowania, a ekran w postaci plecionki i folii działa skutecznie nawet w wysokich częstotliwościach.

Wtyki XLR dawniej stosowane były wyłącznie w wysokiej klasy sprzętach audio. Dzisiaj coraz częściej tańsze sprzęty posiadają zbalansowane wyjścia – Chameleon pokaże jaką jakość dzięki temu zyskujemy. To znacznie więcej, niż myślisz.

Kabel

Chord Chameleon VEE 3 wykorzystuje kabel Chord Chameleon SilverPlus o ustabilizowanej reputacji. Dla poprawy wyrazistości i timingu przewody to ponownie jeden przewód sygnałowy i dwa powrotne. Wielożyłowe, posrebrzane przewody z miedzi beztlenowej są izolowane FEP. To połączenie materiałów, które poprawia przesył sygnału w skrajnych częstotliwościach. Otoczka przewodu wykonana z włókna bawełnianego redukuje szumy mechaniczne, a podłączone tylko z jednej strony ekranowanie skuteczne w wysokich częstotliwościach, wykonane z gęstej plecionki i folii, minimalizuje straty sygnału powodowane zakłóceniami. Ekrany są otoczone miękkim PCV w celu dalszego zmniejszenia zakłóceń mechanicznych i chronione są zewnętrzną powłoką z twardego PCV.

Wtyki

Kabel Chameleon VEE 3 dał nam szansę eksperymentowania z konfiguracją przewodów. Mamy w nim cztery zestawy posrebrzanych przewodów oraz niezwykle skuteczny dwuwarstwowy ekran. To daje nam szansę wykonania Chameleona XLR w niekonwencjonalny sposób – taki, który daje szczególnie dobre wyniki. Chameleon VEE 3 RCA jest często opisywany jako „wypasiony”, „zabójczy” kabel i to samo odnosi się do kabla Chameleon VEE 3 XLR.

Do użytku z…

Chameleon VEE 3 jest niezwykłym interkonektem. Charakteryzuje się zestawem cech, które są związane z wysokiej klasy konstrukcją kabla. Oznacza to, że Chameleon VEE 3 jest niezwykle wyrazistym kablem, którego używa się z powodzeniem w szerokim zakresie cenowym systemów – od poziomu podstawowego po te z wysokiej półki. To bardzo dobry sposób na zrozumienie, jakie elementy w zestawie mają znaczenie i często odkrycie, że są one dużo lepsze, niż by się wydawało.


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

×

9 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne