All-in-one Cambridge Audio ONE

All-in-one Cambridge Audio ONE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 179 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 179 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 35,80 zł.


1 790,00 zł brutto

1 789,99 zł per szt.

» Dodaj do listy życzeń

6 Produktów w magazynie

CAMBRIDGE AUDIO ONE

System muzyczny All in one

 

To niewielki system muzyczny klasy hi-fi, który umożliwia odtwarzanie muzyki z różnych źródeł za pośrednictwem dużej ilości wejść cyfrowych, odbiornika Bluetooth oraz tunera DAB+. Wyposażony w wzmacniacz mocy pracujący w klasie AB oraz przetwornik cyfrowo-analogowy Wolfson WM8728, One dostarcza 30W mocy na kanał i sprawia, że Twoja muzyka brzmi tak, jak powinna.

 

Nie musisz już wybierać między wygodą użytkowania a jakością dźwięku, ponieważ One został zbudowany w oparciu o komponenty wysokiej klasy tak, by dostarczać znakomity dźwięk niezależnie od tego, przez które z wejść trafia do niego sygnał muzyczny.

 

Dzięki zaawansowanemu przetwornikowi cyfrowo-analogowemu oraz transformatorowi (zobacz poniżej) poczujesz prawdziwe emocje słuchając muzyki dostarczanej z mocą 30 W na kanał. Ten wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy dostarczy najdrobniejsze nawet detale każdej odtwarzanej muzyki.

 

TRANSFORMACJA BRZMIENIA

 

Dzięki zastosowaniu mocnego transformatora toroidalnego brzmienie One przeszło prawdziwą transformację. Wyeliminowaliśmy w ten sposób jakiekolwiek brzęczenie pochodzące z trafa, uzyskaliśmy wyjątkowo czysty bas, a cały układ wzmacniający sygnał otrzymuje czyste, solidne zasilanie, które eliminuje jakiekolwiek objawy clippingu. Urządzenie bez problemu wysterowuje kolumny nawet na wysokich poziomach głośności bez wprowadzania jakichkolwiek zniekształceń do dźwięku. Dzięki solidnemu ekranowaniu transformator jest w pełni zabezpieczony przed zarówno zewnętrznymi jak i wewnętrznymi zakłóceniami elektrycznymi.

 

WIDE SELECTION OF INPUTS

 

CD

Bluetooth

SZEROKI WYBÓR WEJŚĆ

Cyfrowy optyczny TosLink

Analogowe wejście RCA/li>

Analogowe wejście 3,5mm

Tunery radiowe: DAB+, DAB oraz FM.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Przetwornik cyfrowo-analogowy - Wolfson WM8728

Moc - 30 W RMS na kanał (dla 8 Ω)

Złącza

CD, włącznie z formatami MP3 i WMA, Bluetooth, USB audio, 1 x S/PDIF – cyfrowe wejście koaksjalne, 1 x TosLink - cyfrowe wejście optyczne, 1 x RCA – wejście analogowe, 1 x 3.5mm – wejście analogowe, tunery DAB+, DAB i FM

Obsługiwane formaty plików - ALAC, WAV, FLAC, AIFF, WMA, MP3, AAC, HE AAC, AAC+, OGG

Zużycie prądu w trybie standby <0.5W

Kolor - Czarny lub biały

Wymiary (SxWxG) - 230 x 112 x 295mm

Waga - 4,6 kg

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

×