Wzmacniacz zintegrowany Cambridge Audio Azur851A

Wzmacniacz zintegrowany Cambridge Audio Azur851A

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 594 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 594 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 118,80 zł.


5 940,00 zł brutto

5 940,00 zł per szt.

» Dodaj do listy życzeń

6 Produktów w magazynie

Cambridge Audio Azur 851A

Wzmacniacz zintegrowany 

Flagowy wzmacniacz zintegrowany firmy Cambridge Audio gwarantuje moc i finezję przy niesamowicie niskim poziomie zniekształceń.

 

Klasa XD

 

Krótko mówiąc: to klasa sama w sobie. Nowy Azur 851A to wzmacniacz zintegrowany pracujący w klasie XD zaprojektowany tak, by oferować najczystszy dźwięk, finezję, przy wyjątkowo niskim poziomem zniekształceń. Sercem tego urządzenia jest technologia pracy w klasie XD, opracowana oryginalnie dla serii ’840′ i teraz poprawiona przez inżynierów Cambridge Audio.

 

Tak jak wszystkie produkty Cambridge Audio, model 851A spełnia trzy podstawowe zasady: ma niezwykłe brzmienie, charakteryzuje się łatwością obsługi i ma dobry stosunek jakości do ceny.

 

Wzmacniacz dostarcza 120 watów czystej mocy z dwóch masywnych transformatorów toroidalnych – jeden napędza sekcję przedwzmacniacza, a drugi sekcję wzmacniającą, pozwalając tym samym na bezstresową pracę każdej z tych sekcji. Moc głośników może być precyzyjnie kontrolowana przez jeszcze jedną ważną innowację, którą można znaleźć w 851A, a mianowicie przez pracującą w układzie zbalansowanym regulację siły głosu, pozwalającą na bardzo dokładne dostrojenie poziomu głośności, przy precyzyjnym balansie kanałów.

 

Ponieważ potrzeby każdego systemu są inne, 851A oferuje dwa typy połączeń: częściej spotykane RCA oraz rzadsze, zbalansowane XLR. Dedykowany odtwarzacz CD 851C również posiada oba typy połączeń, dzięki czemu możemy stworzyć najwyższej klasy system audio niezależnie od tego, co i do czego chcemy podłączyć.

 

Obudowa to dizajnerski majstersztyk. W pełni metalowe chassis z tłumieniem drgań zapewnia niezakłócony przepływ sygnału i znakomitą reprodukcję dźwięku. Aluminiowy szczotkowany panel przedni nadaje temu urządzeniu uroku.

 

Ponieważ w dzisiejszym świecie audio wybór źródeł cyfrowej muzyki jest ogromny, w Cambridge Audio opracowano wyświetlacz na którym można wprowadzić nazwę urządzenia podłączonego do danego wejścia, tym samym eliminując problem z wyszukiwaniem źródła.

 

Mówiąc o elastyczności, trzeba powiedzieć, że do 851A można podłączyć stację dokującą iD100 i przy pomocy pilota Azur Navigator sterować zadokowanym urządzeniem firmy Apple.

 

W przeciwieństwie do wielu high-endowych wzmacniaczy, prześcigających się na tym, czy innym polu, 851A oferuje perfekcyjną kombinację wysokiej jakości brzmienia i łatwości użytkowania. Jest zaprojektowany w taki sposób, by zabrać cię w podróż do całkowicie nowego wymiaru doświadczeń muzycznych.

 

Kluczowe zalety:

 

klasa XD, pozwalająca wyeliminować zniekształcenia przy niskich poziomach sygnału,

nowa topologia systemu sterowania głośnością w krokach co 1 dB, dająca precyzyjny balans między kanałami,

audiofilski, masywny transformator toroidalny, pozwalający oddać wzmacniaczowi moc 120 W przy 8 Ohm i 200 W przy 4 Ohm,

oddzielne uzwojenia wtórne transformatora dla prawego i lewego kanału i podwójne prostowniki umożliwiają pracę w trybie dual mono,

osobny transformator toroidalny dla przedwzmacniacza,

zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe CAP5,

w pełni metalowe chassis tłumiące drgania,

szczotkowany, aluminiowy panel przedni,

wejścia RCA i XLR,

port RS232,

pobór mocy poniżej 0,5 W (w trybie standby).

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

×

3 Inne produkty w tej samej kategorii: